Skip to content

Magnetoterapie

Nekonečné možnosti

Díky přístrojům EMT® můžete využívat magnetoterapii nejen ve zdravotnických zařízeních, ale také v pohodlí Vašeho domova. Vyzkoušejte naše produkty ještě dnes!

O nás

AIDANO s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která patří v České republice mezi špičku svého oboru. Řadu let se zabýváme výrobou přístrojů pro nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii. Přístroje jsou chráněny patentovým úřadem a při jejich výrobě jsou použity exkluzivní, na dotek velmi příjemné materiály a doplňky, splňující vysoké hygienické a bezpečnostní normy. Tyto lékařské přístroje jsou určeny nejen do zdravotnických zařízení a rehabilitací, ale především pro pohodlnou léčbu v domácím prostředí.

V různých zahraničních destinacích navazujeme dlouhodobou spolupráci s distribučními společnostmi i se zdravotnickými institucemi. V současnosti máme pevné místo na trzích v několika evropských zemích a neustále pronikáme na trhy další. AIDANO s.r.o. si zakládá především na kvalitě našich produktů, které vznikají poctivou ruční prací profesionálních pracovníků.

Kontakt

info@emt-medical.com
+420 608 753 128